O mnie

Fotografią zajmuję się od 2014 roku.

Jury międzynarodowego konkursu 35awards – International Photography Awards wybrało mnie do grona 35 najlepszych fotografów krajobrazu 2018 roku.

Podczas mojej kilkuletniej przygody z tą dziedziną sztuki miałem okazję odwiedzić wspaniałe, fotogeniczne miejsca. Powiązanie fotografii z podróżami ciągle daje mi motywację do planowania i wyruszania w znane i nieznane mi dotąd obszary.
Na przestrzeni lat miałem możliwość prezentowania swoich prac na wystawach (również autorskich) oraz opowiadania o nich podczas prelekcji i udzielanych wywiadów. Moje prace i artykuły publikowane były na polskich, a także zagranicznych portalach w krajach takich jak USA, Japonia, Wietnam, Grecja, Ukraina, Iran, Izrael, Litwa oraz Węgry.
Wykonane przeze mnie fotografie były wyróżniane przez portale National Geographic America oraz National Geographic Poland.
Współpracowałem m.in. z Narodową Organizacją Turystyczną Szwajcarii – Switzerland Tourism (MySwitzerland) przy promocji regionów Zermatt oraz Przełęczy Gemmi/Leukerbad, przewodnikiem internetowym GoodPoland.com „Najpiękniejsze miejsca w Polsce”, a dzięki uprzejmości różnych serwisów wydałem serie pocztówek oraz kalendarzy.
Moimi ulubionymi tematami fotograficznymi są wschody i zachody słońca – szczególnie w górach, czy w zróżnicowanych geologicznie miejscach styku morza z lądem. Fascynuje mnie również architektura.
Odwiedzonymi miejscami, a także praktycznymi wskazówkami i zabawnymi historiami  z podróży dzielę się w formie blogowych wpisów. Znaleźć je można w zakładce „Relacje z podróży”.

Zapraszam do współpracy (formularz e-mailowy znajduje się w zakładce Kontakt).

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑